Jitka-seckova.com Fotografka Jitka Sečková Pardubice

  • top-sport.png

Jsem ráda, že se vracíte a děkuji za každou referenci, kterou od vás dostanu.

Pro ty, kteří se mnou ještě nefotili, nebojte se mě kontaktovat na emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a zamluvte si svůj termín. ;-) Na této stránce najdete několik referencí od mých "klientů":

Boudoir, Jana M.: Focení s Jíťou bylo nejen velmi profesionální, ale také zároveň plné pohody, smíchu a uvolnění. Fotky vznikaly bez umělých póz a hraných úsměvů. Vše probíhalo naprosto přirozeně a v kamarádské atmosféře. Výsledná práce skvělá a mohu jen doporučit, pokud někdo nad focením přemýšlí <3 ;-)

Boudoir, Andrea Ž.: Dneska jsem měla krásný den diky Jítě a vizážistce Denče! Parádní práce, přátelský přístup, spousta smíchu a krásné fotky! Už se nemůžu dočkat až uvidím víc fotek! Holky, jestli se chcete cítit jako nějaká hvězda o kterou je perfektně postaráno neváhejte a běžte do toho, budete určitě nadšeně jako já! A vám holky moc děkuji! Moc jsem si to užila! ;)

Boudoir, Kristýna N.: Focení s Jíťou jsem si moc užila... Stud ze mě spadl s prvním cvaknutím foťáku a pak už jsem si jen užívala ten pocit, že jsem středem pozornosti... Připadala jsem si jako princezna, krásná a sexy... Skvělé fotky jsou toho důkazem... A pocit pohody a úsměv na rtech mi pak vydržely ještě hooodně dlouho... :)