Jitka-seckova.com Fotografka Jitka Sečková Pardubice

  • top-svatba.png

Ceník

Ateliér

Boudoir/glamour focení          ... 3000 Kč

Těhotenské a párové focení    ... 3000 Kč

Rodinné focení                        ... 2500 Kč

Vizáž (líčení a úprava vlasů profesionální vizážistkou) ... 800 Kč
K boudoir, těhotenskému a párovému focení vždy doporučuji využít služby vizážistky. Vizážistku můžete samozřejmě využít k jakémukoliv jinému druhu focení.

V ceně je profesionální focení, 12fotografií v digitální podobě v barevné verzi a jejich černobílé varianty, pronájem ateliéru. Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200 Kč/ks. Fotografie vybíráte z mnou zaslaných náhledů (cca 40-60 fotek). Neupravené fotografie neposkytuji. U focení v ateliéru vybírám zálohu, která se pak odečítá z celkové částky. Zbylá částka je splatná ihned po focení.

Exteriér

Rodinné/těhotenské/párové focení MINI - 5 fotek ... 1000 Kč

Rodinné/těhotenské/párové focení KLASIK - 12 fotek ... 2000 Kč

Rodinné/těhotenské/párové focení MAXI - 20 fotek ... 3000 Kč

Počet fotografií dle balíčku získáte v digitální podobě v barevné verzi a jejich černobílé varianty, pronájem ateliéru. Focení je možné uskutečnit i u vás doma. Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200 Kč/ks. Fotografie vybíráte z mnou zaslaných náhledů (cca 40-60 fotek). Neupravené fotografie neposkytuji. Částka za focení je splatná ihned po focení.

Svatební ceník pro rok 2017 na vyžádání - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .